koła karbonowe No Limited

Koła karbonowe do jazdy na czas NO LIMITED

Wybierając odpowiedni zestaw aerodynamicznych kół karbonowych, możesz zaoszczędzić 2-3% oporu, co odpowiada 50 sekundom na 40-kilometrowym odcinku, Rowery na czas są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej aerodynamiczne, aby zminimalizować opór i sprawić, abyś był tak szybki, jak to możliwe. Mały opór robi różnicę, system kół U-Shape No Limited, da Ci przewagę. Nasze wysokiej jakości koła wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie oraz doskonale integrują koła z oponami, aby zapewnić najniższy opór, sztywność oraz dynamikę przyśpieszania.

 

 Przy budowie kół karbonowych z przeznaczeniem do jazdy na czas, korzystamy z niezawodnych piast DT Swiss oraz piast NO LIMITED, NO Limited Ceramic. Szprychy to przede wszystkim modele aero marki DT Swiss oraz SAPIM.

Czasowe koła karbonowe to jeden z najbardziej ekscytujących zakupów sprzętu do TT, jakie możesz kiedykolwiek zrobić. Świetnym wyborem, który będzie pasował do różnych tras oraz warunków, jest wysokość obręczy 80-90 mm z tyłu i 40-60 mm z przodu. Jeżeli czujesz się na siłach, jesteś Profesjonalistą, Twój wybór może paść na zestaw: tylne koło – dysk, przednie koło – 88mm.  Wyniki sportowe współpracujących z nami teamów oraz zadowoleni pasjonaci, jeżdżący na czas. NO LIMITED, to wysoka jakość, sztywność, optymalna waga kompletu z niską masą rotującą w przystępnej cenie.

Koła karbonowe do jazdy na czas No Limited