80 Tour de Pologne. Trzech zawodników z Voster ATS Team w Drużynie Narodowej.

Tour De Pologne Voster Ats Team

To już 80 jubileuszowe wydanie Tour de Pologne, etapówki z grupy wyścigów najwyższej światowej rangi UCI World Tour.

W biało-czerwonych barwach drużyny narodowej, ponownie zobaczymy zawodników zawodowej kontynentalnej grupy kolarskiej Voster ATS Team na kołach No Limited.

Wspominamy czas 75 Tour de Pologne, kiedy firma No Limited-producent kół karbonowych, wyposażyła Polską drużynę w koła karbonowe. Podobnie było podczas 79 Tour de Pologne. Sześciu z 7 zawodników narodowego teamu, jechało na kołach No Limited (Voster ATS Team oraz Mazowsze Serce Polski).

Dla Nas personalnie oraz firmy No Limited to nagroda za zaangażowanie w najwyższe. Jakości produktu, a wyniki to potwierdzają.

Patryk Stosznajaktywniejszy kolarz ubiegłorocznego 79 Tour De Pologne Bodaj najważniejszy zawodnik grupy Voster ATS Team. Waleczny i idący cały czas do przodu w konfrontacji z zawodnikami ekip World Tour.

Foto źródło: Voster ATS Team

Maciej Paterski jest jednym z kolarzy, na których polscy kibice mogą liczyć w trudniejszym terenie podczas Tour de Pologne. Będzie to już jego 13 start w tym prestiżowym wyścigu, co pozwoli mu zrównać się pod tym względem z doświadczonym kolarzem Michałem Gołasiem.

Foto źródło: Voster ATS Team

Trzecim zawodnikiem w drużynie narodowej w składzie na tegoroczny Tour de Pologne jest Piotr Brożyna. Z pewnością wniesie swoje umiejętności i determinację, aby wzmocnić drużynę i walczyć o kolejne sukcesy dla Polski.

Foto źródło: Voster ATS Team

Wśród zawodników rezerwowych jest także Mateusz Kostański.

Sukcesy tych zawodników i drużyn, których wspieramy jako polski producent kół karbonowych No Limited, są również naszym sukcesem. Jakość odgrywa kluczową rolę w naszej działalności, dlatego wspieranie tych utalentowanych kolarzy sprawia nam ogromną satysfakcję.

Wykorzystywane przez nich koła szosowe to modele z serii Race 38 disc, Race 50 Disc oraz Race 60 Disc.

Jubileuszowy 80 Tour de Pologne rozpocznie się 29 lipca 2023r. Siedem dni, 7 etapów.

ETAP 1 POZNAŃ-POZNAŃ
ETAP 2 LESZNO-KARPACZ
ETAP 3 WAŁBRZYCH-DUSZNIKI – ZDRÓJ
ETAP 4 STRZELIN-OPOLE
ETAP 5 PSZCZYNA-BIELSKO-BIAŁA
ETAP 6 KATOWICE-KATOWICE
ETAP 7 ZABRZE-KRAKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *