Aleksandra Podgórska oraz Krzysztof Łukasik na podium w Austriackim Langenlois.

Aleksandra Podgórska zajęła drugie miejsce na podium natomiast Krzysztof Łukasik, aktualny Mistrz Polski MTB wywalczył trzecie miejsce podczas odbywającego się w Langenlois w Austrii, wyścigu MTB XCO kategorii UCI C1.

KTM Kamptal Trophy to jeden z największych wyścigów cross-country (XCO) w Austrii. Jest to dwudniowe wydarzenie, a wyścigi elity pań i panów często traktowane są jako ostateczny sprawdzian formy przed zasadniczym sezonem startowym dla zawodników z tej części Europy.

Warto dodać, że Aleksandra Podgórska KTM SGR MTB TEAM powtórzyła wynik z przed roku gdzie również zajęła drugie miejsce, natomiast Krzysztof Łukasik JBG-2 Team pokazujący bardzo dobrą jazdę nieznacznie uległ drugiemu na mecie zawodnikowi, którym był Ondřej Cink dobrze znany polskim kibicom. Wyścig elity panów wygrał Austriak Mario Bair.

Z bardzo dobrej strony pokazał się również Karol Ostaszewski JBG-2 Team, który w wyścigu elity uplasował się na bardzo dobrym piątym miejscu.

Dla nas firmy No Limited to nagroda za zaangażowanie w najwyższą jakość produktu, a wyniki to potwierdzają. Koła karbonowe MTB 29. Modele z serii Elite RaceTeam 240 oraz Team 350 i MTB 29er ExrtaLite z których korzystają zawodnicy: Aleksandra Podgórska, Krzysztof Łukasik, Karol Ostaszewski.

Foto źródło: Aleksandra Podgórska

Foto źródło: JBG2 Team