Monika Brzeźna Mistrzynią Polski! Elity ze startu wspólnego.

Monika Brzeźna Mistrzyni Polski elity Mat Atom Deweloper Wrocław

Monika Brzeźna z zawodowej kobiecej grupy klasy UCI women’s Continental Team, (MAT ATOM Deweloper Wrocław), zdobyła złoty medal szosowych Mistrzostw Polski w Elicie ze startu wspólnego.

Jako producent kół karbonowych, od samego początku istnienia MAT ATOM Deweloper Wrocław, wspieramy tą drużynę, dostarczając koła najwyższej światowej jakości.

Monika Brzeźna – Mistrzyni Polski elity, jak i pozostałe zawodniczki teamu Atom, jeździ na modelu No Limited RACE 38 DISC szytka.

Koła zbudowane na bazie obręczy wysokości 38 mm, których materiałem jest jak dotąd najlepsze włókno carbonowe Toray 1000. Koła oparte o sprawdzone szwajcarskie piasty DT Swiss 350 oraz szprychy Sapim Cx Ray. Owe koła to niezawodność w każdym calu.

To był niezwykle emocjonujący szosowy wyścig elity pań, który odbył się podczas Szosowych Mistrzostw Polski w Ostrołęce.

Zawodniczki rywalizowały o upragnioną biało-czerwoną koszulkę Mistrzyni Polski, a to właśnie Monika Brzeźna z zespołu MAT ATOM Deweloper Wrocław triumfowała w tym prestiżowym wyścigu.

Na trudnej trasie w Ostrołęce, pełnej wyzwań i dynamicznych zmian tempa, Monika Brzeźna udowodniła swoją wyjątkową klasę i determinację. Jej doskonała forma, taktyka i umiejętności kolarskie pozwoliły jej utrzymać się w czołówce przez cały wyścig.

W decydującym momencie Monika Brzeźna wykazała się niezwykłą siłą i odwagą, wykonując imponujący atak, który dał jej przewagę nad rywalkami. Przejechała przez metę jako pierwsza, zdobywając biało-czerwoną koszulkę Mistrzyni Polski.

To zwycięstwo jest nie tylko osiągnięciem Moniki Brzeźnej, ale również dowodem na doskonałość całego zespołu MAT ATOM Deweloper Wrocław. Dzięki ich profesjonalizmowi, współpracy i wsparciu, Monika mogła osiągnąć ten wyjątkowy sukces.

Koszulka Mistrzyni Polski pozostanie teraz zaszczytnym symbolem dla Moniki Brzeźnej i całego zespołu. To dowód na ich ciężką pracę, poświęcenie i determinację w dążeniu do osiągnięcia szczytowych wyników. To również inspiracja dla młodych kolarzy, którzy mogą zobaczyć, że marzenia o zwycięstwie w najważniejszych zawodach są osiągalne.

Gratulujemy Monice Brzeźnej fantastycznego sukcesu i życzymy jej dalszych spektakularnych występów na polskich i międzynarodowych trasach. Jest prawdziwą Mistrzynią Polski i reprezentuje potęgę oraz talent polskiego kolarstwa.

Świetny wyścig pojechała również Katarzyna Wilkos, czwarta w klasyfikacji generalnej! 💪🔥 W kategorii U23 Maja Tracka wywalczyła srebro, a Dominika Włodarczyk brąz 🤩🥳 Jednym zdaniem: ekipa na medal, a właściwie kilka medali!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *