Adam Ťoupalík trzeci na królewskim etapie Czech Tour i czwarty w klasyfikacji generalnej, Otruba wygrał zawody do lat 23 i szósty w klasyfikacji generalnej

Wspaniały występ całej ekipy Elkov Kasper ukoronował Adam Ťoupalík, który zajął trzecie miejsce na królewskim etapie Czech Tour UCI 2.1.

Zawodnicy czeskiego teamu Elkov Kasper, w bieżącym sezonie, jeżdżą na rowerach marki AUTHOR oraz kołach NO LIMITED.

Tegoroczny Czech Tour UCI 2.1 zakończył się w niedzielę tradycyjnym królewskim etapem prowadzącym przez najtrudniejsze podjazdy Jesenickie Dlouhá Strána, Červenohorské sedlo, Lyra lub Vidly.

Na koniec całego etapu przygotowano tradycyjne okrążenia przez Šternberk z legendarną wspinaczką Ecce Homo

KOŁA SZOSOWE KARBONOWE

Dzięki swojemu trzeciemu miejscu na etapie Adam Ťoupalík ELKOV KASPER został najlepszym Czechem dnia i całego  wyścigu.

Ponadto Jakub Otruba po roku obronił koszulkę dla najlepszego zawodnika do lat 23, zajmując szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. Zwycięstwo przyszło również w konkursie drużynowym, w którym Elkov Kasper nie znalazł zwycięzcy w drużynowym konkursie World Tour.