Elkov Kasper Czech Cycling Team w sezonie 2020, na kołach No Limited

Sezon kolarski 2020, możemy uznać za otwarty. Elkov Kasper Czech Cycling Team, ta Czeska ekipa, która w tym sezonie będzie się ścigać na kołach No Limited. Jesienią Team Elkov Kasper, otrzymał na testy, różne modele kół.

Testy wypadły pomyślnie, czego wynikiem było podpisanie umowy sponsorskiej. Następnie przygotowaniem i dostarczeniem Teamowi Elkov Kasper Czech Cycling, kompletów kół startowych, rezerwowych oraz treningowych. Modele z kolekcji No Limited Team Edition 38, Team Edition 50 oraz RACE 65 – na piastach DT Swiss, uzbroiły wyścigowe rowery AUTHOR.

Elkov Kasper Czech Cycling Team

Otwarcie sezonu wyścigowego odbyło się podczas Umag Trophy UCI 1.2. Broniący ubiegłorocznego zwycięstwa, Alois Kankovsky broniący zeszłorocznego zwycięstwa, pomimo topowych ekip z Europy, uplasował się na wysokim 7 miejscu.

Elkov Kasper Czech Cycling w sezonie 2020, to jedna z kilku ekip szosowych, które będą korzystały z kół No Limited. Jesteśmy doceniani za jakość produktu jakim są koła karbonowe. Producentem który jako jedyny z Polskich firm wytwarzających koła karbonowe również dla zawodników w profesjonalnym peletonie, otworzył się na rynek Europejski.