Mistrzostwa Europy MTB XCO 2023 Krynica Zdrój. Kadra Polski, Godziny transmisji w TV

Mistrzostwa Europy MTB XCO 2023 Krynica Zdrój odbędą się w ramach Igrzysk Europejskich, które od 21 czerwca odbywają się w Polsce.

Igrzyska Europejskie to wielka impreza sportowa, na której rywalizują najlepsi sportowcy z całej Europy. To prawdziwe święto sportu, pasji i fair play! W mistrzostwach Europy w Kategorii ELITE w sumie weźmie udział blisko 140 zawodniczek oraz zawodników z dwudziestu siedmiu europejskich krajów.

25 czerwca to dzień w którym w Krynicy-Zdroju odbędą się niezwykłe zawody, które przyciągną uwagę miłośników sportu z całej Europy. Na trasie w obrębie Góry Parkowej zawodnicy zmierzą się w Mistrzostwach Europy. To nie tylko prestiżowe zawody, ale również ważny moment dla każdego sportowca, który marzy o udziale w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Warto zaznaczyć, że punkty zdobyte podczas tych zawodów będą miały ogromne znaczenie dla zawodników, którzy dążą do spełnienia swojego olimpijskiego marzenia. Każdy sukces i osiągnięcie na trasie w Krynicy Zdroju przyczyni się do zwiększenia szans na udział igrzyskach Paryż 2024.

Polska jako organizator Igrzysk Europejskich a przez to Polski Związek Kolarski, powołał 16 osobowy skład na rywalizację w XCO.

No Limited Racing Wheels, jako producent kół karbonowych, kibicujemy wszystkim sportowcom, ale przede wszystkim tym, którzy w ramach startu w Mistrzostwach Europy, rywalizować będą na kolach karbonowych No Limited.

Skład reprezentacji Polski: ELITA mężczyzn: Paweł Bernas, Karol Rożek, Filip Helta, Maciej Jeziorski, Krzysztof Łukasik, Karol Ostaszewski, Michał Topór, Bartłomiej Wawak

Skład reprezentacji Polski: ELITA kobiet: Antonina Białek, Klaudia Cichacka, Klaudia Czabok, Paula Gorycka, Zuzanna Krzystała, Karolina Mikołajewska, Aleksandra Podgórska, Gabriela Wojtyła

Z całego polskiego składu, co jest też dla Nas wyróżnieniem w Mistrzostwach Europy na kołach No Limited pojadą: Zuzanna Krzystała, Krzysztof Łukasik, Paweł Bernas, Karol Ostaszewski. Również mistrz Słowenii Rok Naglič

Koła z których korzystają zawodnicy

https://karbonowe.pl/kola-karbonowe-xc-mtb/

Nie tylko sportowcy, ale także kibice będą śledzić te zawody z ogromnym zainteresowaniem. W końcu Mistrzostwa Europy to moment, kiedy najlepsi zawodnicy mierzą się ze sobą, prezentując swoje umiejętności i determinację. Atmosfera będzie niesamowita, a emocje sięgną zenitu.

Trzymajcie kciuki za naszych reprezentantów, którzy będą walczyć o tytuł mistrza Europy i cenne punkty olimpijskie. To będzie niezapomniane wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy będą świadkami tego sportowego spektaklu.

TVP Sport przeprowadzi transmisję rywalizacji kobiet oraz mężczyzn. Komentatorami będą Anna Szafraniec-Rutkiewicz oraz Sławek Kwiatkowski. Elita Kobiet: TVP Sport 25 czerwca: 11:25 Panowie Elita: 14:15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *