Torowe Mistrzostwa Polski w Szczecinie. MAT ATOM Deweloper z medalami.

Miniony lipcowy weekend, obfitował w kolarskie wydarzenia z udziałem ekip, które marka kół karbonowych No Limited, wspiera.

W Szczecinie odbyły się torowe Mistrzostwa Polski, które z mocnym akcentem rozpoczęły zawodniczki MAT ATOM Deweloper Wrocław.

Srebrny medal w kategorii U23 w wyścigu drużynowym na dochodzenie wywalczyły: Oliwia Majewska, Kaja Rysz, Wiktoria Polak, Zuzanna Olejniczak oraz Julia Kowalska. Warto pogratulować bo niewątpliwie jest to wielki sukces wspomnianych zawodniczek drużyny popularnych Atomówek (MAT ATOM Deweloper Wrocław).

Na starcie podczas Mistrzostw Polski w Szczecinie na torze nie zabrakło również naszych juniorek: Agnieszka Bolenda, Sara Prusińska, Iga Wiklińska oraz Małgorzata Manowska, które wystartowały w sprincie drużynowym zajmując szóste miejsce i w wyścigu drużynowym na dochodzenie, gdzie wykręciły piąty czas.

Iga Wiklińska podczas drugiego dnia zmagań na torze w Szczecinie wywalczyła brązowy medal w konkurencji omnium wśród juniorek.
Ponadto Kaja Rysz zajęła czwarte miejsce w keirinie wśród orliczek, a w juniorkach Agnieszka Bolenda i Sara Prusińska były 10 i 11.

Wśród orliczek Oliwia Majewska zajęła 5 miejsce w omnium. Kaja Rysz była 7, Wiktoria Polak 8, a Julia Kowalska 9.