Zawodnicy JBG2 CryoSpace – weekend z sukcesami w XCO oraz Bike maraton MTB

JBG2 CryoSpace Wojciech Halejak i Mariusz Kozak No Limited koła karbonowe karbonowe.pl giant bike maraton

Sobotnie ściganie Teamowych zawodników JBG2 CryoSpace na najdłuższym dystansie w cyklu jednego z najstarszych rowerowych eventów jakim jest Bike maraton, było emocjonujące do mety.

Start w Szklarskiej Porębie zawodnicy JBG2 CryoSpaceWojciech Halejak i Mariusz Kozak, zaliczyli do bardzo udanego.

Na najdłuższym dystansie, który liczył 92 km, odpowiednio zajęli 2🥈 i 3🥉miejsce.

Suma przewyższeń 🏔 wynosiła 2800m. Przejechanie tak długiej trasy w ciężkim terenie zajęło zawodnikom JBG2 CryoSpace trochę ponad 5 godzin. Zwycięzcą wyścigu tego dnia został Karol Rożek (CST Team). Były zawodnik JBG2 CryoSpace.

Wystartował również Puchar Polski w XCO – cross country.

Niedzielna rywalizacja w ramach wyścigu UCI Warsaw Cup (Union Cycliste Internationale), zdominowany został przdz najlepszych w kraju, zawodników.

 Zawody Warsaw Cup są wpisane do kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI C3). Zawody są inauguracją Pucharu Polski MTB 2020, Eliminacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MTB i cyklu ORLEN MTB Grand Prix Poland 2020r.

W kategorii ELITA drugie miejsce wywalczył Krzysztof Łukasik – JBG2 CryoSpace.

Zawodnicy JBG2 CryoSpace od wielu lat, korzystają z zawodniczych kół No Limited, zbudowanych na miastach XTR SHIMANO oraz DT Swiss.

Współpraca z JBG2 CryoSpace w zakresie zawodniczych kół do rywalizacji na najwyższym krajowym poziomie jak i europejskim, przynosi Nam wiele satysfakcji.

Wspieramy Tych, którzy chcą i osiągają sukcesy dzięki naszemu wsparciu.

Teamowi zawodnicy w Polsce oraz Francji, Belgii, Austrii, Słowenii, Chorwacji, jeżdżą w sezonie 2020 na kołach z linii PRO TEAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *