Koła karbonowe No Limited – 17 medali w szosowych Mistrzostwach Polski

Ostatnie dni przyniosły wiele emocji podczas odbywających się dniach 22-26 czerwca 2022r. szosowych Mistrzostw Polski, zorganizowanych w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jak przystało na krajowy czempionat, na starcie konkurencji jazdy indywidualnej na czas oraz wyścigów ze startu wspólnego, stanęło kilkaset zawodniczek i zawodników w kategoriach junior, orlik (U23) oraz elita.

Sukcesy zawodników oraz drużyn, które wspieramy jako Polski producent kół karbonowych No Limited, to również nasz sukces.

JAKOŚĆ MA ZNACZENIE

Niedzielny – ostatni dzień zmagań kolarzy.

Wyścig elity mężczyzn wygrywa Norbert Banaszek  HRE Mazowsze Serce Polski Team. Drugi na mecie wyścigu elity Szymon Rekita (Voster ATS Team). Obaj na kołach No Limited.

W tym akademickie mistrzostwa Polski wygrywa Szymon Rekita (Voster ATS Team).

Mistrzowskie koła karbonowe No Limited

Rywalizacja na trasie jazdy indywidualnej na czas.

W kategorii elity mężczyzn na trzecim stopniu podium, uplasował się Szymon Rekita (Voster ATS Team).

Złoty medal w jeździe na czas elity kobiet zdobyła Agnieszka Skalniak Sójka (ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław)

Jazda indywidualna na czas orlików oraz orliczek, to również medale Mistrzów Polski.

W orliczkach (U23) brązowy medal zdobyła Dominika Włodarczyk (ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław)

W Śród młodzieżowców najlepsze dwa czasy wykręcili, zawodnicy HRE Mazowsze Serce Polski Team.

Medal złoty i tytuł Mistrza Polski przypadł Kacprowi Gierykowi. Medal srebrny wywalczył Mateusz Gajdulewicz, a brązowy  Adam Woźniak (GKS Cartisia w Kartuzach Buke Atelier).

Tym samym całe podium to koła No Limited.

W kategorii Junior, rywalizację na trasie czasówki, zdominował Marek Kapela (HRE Mazowsze Serce Polski Team)

Kolejne starty w ramach krajowego czempionatu to wyścigi ze startu wspólnego.

Damian Papierski Voster ATS Team, wygrywa rywalizację po koszulkę Mistrza Polski. To wielki sukces tego młodego zawodnika.

Drugi na mecie zameldował się Jakub Soszka (GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier). Trzeci i zarazem brązowy medalista Mistrzostw Polski, Radosław Frątczak (KK Tarnovia Tarnowo Podgórne). Wszyscy na kołach No Limited. Warto dodać, że na piątym miejscu finiszował Filip Prokopyszyn (Voster ATS Team).

Emocji nie zabrakło również w połączonego wyścigu elity kobiet oraz orliczek.

Wiktoria Pikulik Mistrzynią Polski w kategorii elita (ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław), brązowy medal przypadł Darii Pikulik (ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław).

Złoty medal oraz tytuł Mistrzyni Polski kategorii w U23 zdobyła Dominika Włodarczyk (ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław), natomiast brąz w tej kategorii wywalczyła Olga Wankiewicz (ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław)

Najwyższej jakości produkty jakie oferujemy dla zawodowych kolarzy jak i amatorsko uprawiających kolarstwo.

To ponad jedenaście lat obecności firmy No Limited na rynku kół karbonowych i blisko 25 lat ludzi z doświadczeniem – tworzących jakość.

Koła karbonowe z homologacją UCI, dla zawodowych zespołów kolarskich. To Długi proces zanim ci najlepsi o ci, którzy na szosach oraz terenie rożnych krajów, walczą o laury.

Sezon kolarski 2022 to ponad 20 ekip, które Nam jako marce No Limited i jakości, zaufały.