Natalia Grzegorzewska z brązowym medalem Mistrzostw Europy, Agnieszka Skalniak-Sójka, wygrywa prestiżowy Lotto Belgium Tour. Voster ATS Team oraz HRE Mazowsze z sukcesami.

Natalia-Grzegorzewska-brazowy-medali-Mistrzostw-Europy-cross-country-Team-Poland-Mitutoyo-AZS-Wratislavia-Kola-No-Limited-1

Nie opadły jeszcze emocje po szosowych Mistrzostwach Polski, na których zawodniczki oraz zawodnicy drużyn których No Limited jest sponsorem, wywalczyli 17 medali w tym 6 tytułów Mistrzowskich krajowego czempionatu.
Sezon kolarski trwa w najlepsze zarówno w Polsce jak i za granicą i sukcesów w peletonie oraz trasach MTB, maratonów przybywa.


Dla nas – producenta kół karbonowych No Limited, sukcesy zawodników, startujących na kołach No Limited są nagrodą za jakość, niezawodność jaką dostarczamy.


Dziękujemy za zaufanie


Strefa medalowa to przede wszystkim Natalia Grzegorzewska, która została brązową medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Europy w cross country czyli olimpijskiej odmianie kolarstwa górskiego! Anadia, Portugalia.


Natalia To dobrze zapowiadająca się zawodniczka. Obecnie zajmuje 11 miejsce na świecie i 8 w Europie w klasyfikacji UCI Junior Series XCO.

To już bardzo licząca się zawodniczka młodego pokolenia. Sympatyczna, waleczna, zawsze uśmiechnięta, już na bardzo wysokim poziomie technicznym jazdy.

W Młodzieżowych Mistrzostwach Europy reprezentowała Polskę w ramach Kadry Narodowej, a brązowy medal zdobyła w kategorii junior.

Na co dzień jeździ barwach klubu Mitutoyo AZS Wratislavia. Natalia startuje i trenuje na kołach No Limited MTB TEAM 240 o wadze kompletu 1240 gramów.


Na szosie również gorące w wyniki zawodniczek i zawodników ekip z którymi współpracujemy.


Agnieszka Skalniak-SójkaTeam Poland (ATOM Deweloper posciellux.pl), wygrywa klasyfikację generalną prestiżowej etapówki Lotto Belgium Tour.


Agnieszka jest pierwszą Polką w historii Lotto Belgium Tour (2014-2023), która wygrywa klasyfikację generalną. Na co dzień jeździ w barwach Polskiej zawodowej grupy kolarskiej ATOM Deweloper posciellux.pl klasy UCI Continental.

Zawodniczki tej drużyny miedzy innymi, korzystają z kół No Limited RACE 38 DISC SL.


Ciekawie działo się również podczas Międzynarodowego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków UCI 2.2, którego tegoroczna edycja była bardzo mocno obsadzona przez zagraniczne drużyny.


Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy dwóch Polskich drużyn zawodowych, teamów jeżdżących na kołach No Limited. Voster ATS Team oraz HRE Mazowsze Serce Polski.


Pierwszy etap i 2 miejsce Alana Banaszka z (HRE Mazowsze Serce Polski), a na piątym miejscu uplasował się Patryk Stosz (Voster ATS Team).
Na drugim etapie najwyżej sklasyfikowany został Patryk Stosz (Voster ATS Team). Alan Banaszek rywalizację zakończył na miejscu 9.
Trzeci etap to drugie miejsce Tomasza Budzińskiego z (HRE Mazowsze Serce Polski). Alan Banaszek 7, a Patryk Stosz 8.
Na czwartym etapieczterech Polaków w dziesiątce. Drugi Adrian Banaszek (HRE Mazowsze Serce Polski), trzeci Szymon Krawczyk (Voster ATS Team), ósmy Alan Banaszek i dziewiąty Tomasz Budziński obaj (HRE Mazowsze Serce Polski).
Na tym etapie z dobrej strony pokazał się Węgier Adam Karl (EPRONEX-Hungary), zajmując 10 miejsce.
Ostatni piąty etap to przede wszystkim ciężka praca całej drużyny Voster ATS Team, która zaowocowała wygraniem etapu przez Patryka Stosza. Drugi na mecie zameldował się Alan Banaszek (HRE Mazowsze Serce Polski).


W klasyfikacji generalnej wyścigu na drugim miejscu uplasował się Tomasz Budziński (HRE Mazowsze Serce Polski), ze stratą 3 sekund do zwycięzcy Belga Timo Kielich z Alpecin – Fenix DEVO.
Zawodnicy HRE Mazowsze Serce Polski oraz Voster ATS Team, w tym wyścigu, jechali na kołach No Limited RACE 50 DISC. Są to koła karbonowe pod szytkę. Obecnie w promocji.


2 lipca 2022r., rozpoczął się kolejny wyścig etapowy Sibiu Cycling Tour (2.1). Poważne ściganie z zawodnikami drużyn World Tour.


Niespodzianką lub nie, pierwszego dnia w którym odbył się prolog, było drugie miejsce Marcelego Bogusławskiego (HRE Mazowsze Serce Polski). Zabrakło zaledwie 0,8 sekundy by prolog wygrać i kolejnego dnia jechać w koszulce lidera wyścigu.

Gratulujemy wyniku zważywszy, że TOP 5 prologu to zawodnicy na co dzień ścigający się w WorldTourze.


Jakość ma znaczenie i tu pozwolimy sobie zacytować wpis z oficjalnej strony na Facebook, drużyny HRE Mazowsze Serce Polski


Wczorajszy sukces Marcelego Bogusławskiego był dowodem na to, że jesteśmy w stanie walczyć z najlepszymi kolarzami świata
Na krótkim prologu ogromne znaczenia na końcowy czas ma jednak również sprzęt – wielkie podziękowania dla firmy No Limited, która dostarczyła nam dyski, dzięki którym możemy rywalizować jak równy z równym z kolarzami drużyn WorldTeams.

Jakość kół karbonowych No Limited doceniają również Słoweńcy.

Podczas krajowych mistrzostw w kolarstwie górskim MTB XCO zorganizowanych końcem czerwca w Mariborze, aż 6 medali przypadło zawodnikom jadącym na kołach No Limited MTB TEAM 240.


W elicie kobiet poza zasięgiem była Tanja Žakelj, zdobywając mistrzostwo Słowenii. Na trzecim miejscu podium uplasowała się Maruša Knap.
Elita panów to poważne ściganie. Mistrzostwo kraju wywalczył Matic Kranjec natomiast Gregor Krajnc brązowy medal mistrzostw.
Tytuł mistrza kraju w kategorii Masters 1, zdobył Boštjan Hribovšek, a w kategorii juniorów Pahor Žan.

Na krajowym terenie, ścigali się również zawodnicy Pho3nix Cycling Team. Młody team pod opieką trenera i zarazem zawodnika, Bogdana Czarnoty, zgarną worek medali podczas Pucharu Szlaku Solnego, a łatwo nie było.

Wszyscy z Pho3nix Cycling Team na podium! Podjazdy nie miały końca, na zjazdach łapali oddech, na boksach wodę, a na podium puchary 🙂

Wyniki
1 M-ce Młodziczka Marysia Ambrożkiewicz
2 M-ce Młodzik Krzysiek Gdula
3 M-ce Junior Młodszy Piotr Hankus
1 M-ce Juniorka Tatiana Gromada
2 M-ce Junior Brajan Świder
2 M-ce Elita Zuzanna Krzystała
2 M-ce Masters2 Trener Zawodnik Bogdan Czarnota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *