Mistrzowie doceniają jakość kół No Limited

Paweł Korzeniowski

Paweł Korzeniowski to postać która wielu z Nas, dostarczała wielu emocji w czasie swojej długiej kariery pływackiej. Paweł jest jednym z najbardziej doświadczonych i udekorowanych pływaków w historii polskiego pływania.

Mistrzowie doceniają jakość kół No Limited

Popularny ?Korzeń? reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich aż 4 razy oraz wielokrotnie prowadził reprezentację Polski jako kapitan.

Długie lata kariery zawodniczej, talent, zaangażowanie, wytrwałość oraz styl w jakim Paweł Korzeniowski rywalizował z najlepszymi na świecie, dały mu wiele sukcesów. Trofea medalowe stanowią tego, świadectwo.

W tym miejscu wymienić warto najważniejsze sukcesy. Mistrz Świata Montreal 2005, V-ce Mistrz Świata Rzym 2009, Barcelona 2013. Mistrz Europy Budapeszt 2006, Eindhoven 2008, Budapeszt 2010. Mistrz Uniwersjady Izmir 2005, Belgrad 2009, Kazań 2013. Olimpijczyk-Ateny 2004(4), Pekin 2008(6), Londyn 2012 (7)i Rio de Janeiro 2016.

Obecnie Paweł Korzeniowski po trzech latach przerwy wznowił karierę i marzy o wyjeździe na piąte igrzyska. W historii polskiego pływania nie dokonał tego jeszcze nikt.

Jak dotąd sporo czasu poświęcał założonej firmie ? POLSKIE CENTRUM PŁYWANIA www.5styl.com, gdzie prowadzone są szkolenia młodych zawodników oraz rozpowszechnia się sport w Polsce. Angażowanie się w akcje społeczne i charytatywne, popularyzujące pływanie i bezpieczny wypoczynek nad wodą.

Chwalimy!

W czasie, jak się okazuje, przerwy w karierze, z powodzeniem startował w imprezach triathlonowych miedzy innymi Ironman 5150 Warsaw, reprezentując Triathlonista SBR Team ? jedna z najmocniejszych polskich ekip triathlonowych.

Nie mniej cieszy fakt, iż Paweł Korzeniowski docenił markę kół karbonowych No Limited. Ze swojej strony gratulujemy tak obszernego dorobku medalowego oraz właściwie, wszechstronności sportowej.

Model kół No Limited z serii TRIATHLON używanych przez Pawła Korzeniowskiego, to koła przygotowane na indywidualne zamówienie.

Polecamy natomiast zestaw kół również z serii TRIATHLON RACE, koła karbonowe z serii limitowanej

Koła karbonowe No Limited Triathlon TT RACE 88/60 pod oponę

zbudowane ręcznie na bazie piast DT Swiss 350. Wysokość obręczy karbonowej z zastosowanym włóknem węglowym T1000 w tym zestawieniu to 88mm tył, przód 60mm. Całość spinają szprychy belgijskiej firmy SAPIM, model CX Ray.

Zestaw cechuje wysoki poziom aerodynamiki, niska podatność na boczne podmuchy wiatru za sprawą konstrukcji obręczy U-shape, wysoka sztywność, niska masa rotująca.

Te wszystkie czynniki począwszy od piast po obręcz dają wysoki poziom stabilności na części szosowej triathlonu, w przedziale prędkości pomiędzy 33km/h a 54km/h. Wybrany limitowany model kół, jest dostępny  w naszym sklepie w trzech wersjach kolorystycznych.

Koła dostępne są w cenie promocyjnej 4 ,899 zł  4 ,199 zł

Link do zestawu: Koła karbonowe triathlon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *