Odmrażanie kolarstwa

Wygląda na to, że przysłowiowe odmrażanie normalności idzie w dobrym kierunku.

W strefie braci kolarskiej nie jest inaczej. Nakazy, które Polski rząd nadał przed tygodniami, powoli luzuje z zaznaczeniem zachowywania dostępnych form ostrożności.

Aktywność sportowa tudzież rekreacja, wraca z mocnym zaznaczeniem.

Choć przyznam, że wielu z Nas okres tak zwanej kwarantanny ogólnej, niewychodzenia z domu. potraktowało jak swoisty odpoczynek i korzystało z uroków suchej wiosny, kręciło w maseczkach lub bez, leśnymi duktami czy mniej uczęszczanymi urokliwymi asfaltówkami w poszukiwaniu przyjemności dla umysłu i zdrowego ruchu dla ciała.

Wirtualne wuścigi

Wielu ścigało się na wirtualu. Tu jednak, odczuwalnym było, zmęczenie sieciowymi wyścigami choć, warto przyznać – taka forma rywalizacji, przybrała na znaczeniu, Dużą zaletą była możliwość stanąć do rywalizacji z nazwiskami światowego formatu.

Wielu z Nas dawało to wiele emocji, a kręcenie w peletonie czy nawet oglądanie na ekranie rywalizacji, opiewało w wiele pozytywnych emocji.

Chwalebne i w dobie jeszcze obecnych zaostrzeń w poruszaniu się na dwóch karbonowych i nie tylko, kółkach, ma to często sens.

Uczymy się nowego życia, nowego bytu – funkcjonowania. Każda, dobra forma nowego, czego możemy doświadczyć, uczyć się jest dobrem, a w obecnej sytuacji wielkim doświadczeniem.

Cieszy fakt, że nasi sąsiedzi Czesi, ruszyli z eventami kolarskimi, cieszy luzowanie restrykcji, przekraczania granic bez kwarantanny przez rząd Niemiec względem kolejnych krajów.

We Włoszech, 15 mają rząd przyjął ustawę dopłaty 500 euro do każdego kupowanego roweru. Czy tym kierunkiem powinno się kierować w Polsce mimo zwiększonego od kwietnia, popytu na rowery, każde wsparcie jest dobre.

W dużych miastach, rezygnuje się na transportu komunikacją zbiorową, na rzecz indywidualnego przemieszczania się z domu do pracy. Na zakupiony rower, można wziąć fakturę (firmy). Masz pracę w odległości powyżej 200 metrów od domu, kup rower na firmę. Czy to jest 700 zł czy 55 tysięcy, masz prawo zakupić.

Czekamy na możliwości udziału w imprezach MTB czy szosowych. Tych mniej ważnych choć dla każdego z Nas, każdy start jest wyzwaniem.

Czas domowego trenowania powoli odchodzi. Wracamy w teren, na szosę z bananem! na buzi. Chęć dotknięcia przyrody, ciszy czasem lekkiej rywalizacji podczas treningu, daje moc, której brakowało od tygodni.

SZOSA

Z oferty kół No Limited dla lubiacych wiatr we włosach, proponujemy świetną promocję na koła szosowe. 50mm na piastach No Limited. Kała karbonowe pod szczękowy hamulec. (oferta promocyjna)

Ta propozycja wśród kół karbonowych, jest na TOP zamówień. Przyjazna wysokość obręczy, sprawdzona jakość piast. To podstawy, które są doceniane przez klientów i zarazem użytkowników.

MTB

Lubiących i mających zacięcie MTB, XCO czy MARATONY, polecam budżetowy zestaw na piastach DT Swiss 350. To model kół, sprawdzony na trasach Mistrzostw Świata – Mercedes-Benz (World Cup), w sezonie 2019r.

Bardziej wymagający zawodnicy, wybrali indywidualne sety kół na bazie piast DT Sewis 240s. W komplecie z umiejętnościami, rowerem, koła No Limited (waga 1210 gramów), stanowiły jakość, którą inne zawodowe TEAM’y z Pucharu Świata, mogły tylko pozazdrościć.

Dbamy o jakość. Dbamy o niezawodność. To cecha, która prolonguje No Limited do miana marki utożsamianej z jakością.

Na bazie tych doświadczeń z użytkowaniem kół, powstała linia PRO TEAM – kół MTB.

TRIATHLON

Czy wiecie, ze najlepsi Polscy Triathloniści, korzystają z kół sygnowanych marką No Limited!. Jakość w tym, waga, aerodynamika, przystępna cena, są elementami wyboru dobrego – No Limited. Jakość i wyniki, rodzą emocje.

Set kół przed sezonem, startowym, jest dostępny w cenie, promocyjnej. (wizualność oferetty, sprowadzona do strony z produktem i ceny).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *